بخش آسیایی استانبول کجاست؟ + معرفی بهترین محله‌ها برای خرید ملک


بخش آسیایی شهر استانبول؛ مناسب برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری

شهر استانبول، با اینکه پایتخت ترکیه نیست، اما معروف‌ترین شهر این کشور می‌باشد که دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم شده است. بخش آسیایی این شهر دارای مناطق مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به منطقه کادیکوی (قاضی‌کوی)، اسکودار، منطقه کارتال، آتاشهیر و منطقه شیله اشاره کرد. به طور کلی، می‌توان گفت که این بخش از استانبول برای زندگی و مهاجرت گزینه بسیار مناسبی است. در عین حال، با قیمت پایین‌تری نسبت به منطقه اروپایی می‌توانید در این کشور صاحب خانه شوید. برای آشنایی با بخش آسیایی شهر استانبول، این صفحه از مجموعه ایوان هوم را از دست ندهید.

ترکیه؛ یکی از مقصدهای مهاجرتی محبوب ایرانیان

ترکیه یکی از کشورهای همسایه با ایران است که سالانه هزاران ایرانی برای مهاجرت به این کشور اقدام می‌کنند. دولت ترکیه روش‌های مختلفی را برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و حتی تابعیت این کشور در نظر گرفته است. به همین خاطر می‌باشد که شاهد افزایش تقاضای مهاجرت به این کشور هستیم.

استانبول؛ شناخته‌شده‌ترین شهر کشور ترکیه

استانبول را می‌توان معروف‌ترین و محبوب‌ترین شهر کشور ترکیه معرفی کرد. برخلاف تصور بسیاری از مردم، استانبول پایتخت ترکیه نیست. این شهر به دلیل وجود تنگه بسفر که از میان آن رد شده، به دو بخش اروپایی و آسیایی تقسیم شده است . همین باعث شده است تا استانبول به یکی از خاص‌ترین شهرهای دنیا تبدیل شود.

استانبول دارای جاذبه‌های توریستی بسیار زیادی می‌باشد که آن را به گزینه مناسبی برای گردشگری تبدیل کرده است. از نظر شرایط زندگی نیز باید بگوییم درست که قیمت املاک در این شهر به مراتب بالاتر از شهرهای دیگری مانند آنکارا و آنتالیا است. اما امکانات و شرایط زندگی بهتری نسبت به شهرهای دیگر ترکیه خواهید داشت.

چرا خرید خانه گزینه مناسبی برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری است؟

همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم، دولت کشور ترکیه روش‌های مختلفی را برای مهاجرت در نظر گرفته است. یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به این کشور، خرید خانه می‌باشد. با خرید خانه در ترکیه به ارزش بیشتر از 400 هزار دلار می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، اقامت دائم و تابعیت این کشور را دریافت کنید. توجه داشته باشید که اگر به دنبال دریافت اقامت موقتی ترکیه از طریق خرید پروژه ملکی هستید، حداقل قیمت خرید پروژه ملکی در شهرهای بزرگ مانند استانبول باید 75 هزار دلار و در شهرهای کوچک 50 هزار دلار باشد تا بتوانید اقامت موقتی 5 ساله را دریافت کنید.

دلایل زیادی وجود دارند که در کنار هم شهر منطقه آسیایی شهر استانبول را به منطقه‌ای مناسب برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کنند. از جمله این دلایل می‌توان به ارزش بالای املاک، بازار مناسب خرید و فروش ملک در استانبول، شرایط عالی برای زندگی، اخذ آسان اقامت ترکیه و دسترسی عالی به تمام امکانات مورد نیاز برای زندگی و فراغت اشاره کرد.

ارزش بالای املاک در استانبول

به طور کلی، املاک شهر استانبول از ارزش بالاتری نسبت به املاک دیگر برخوردار هستند. البته قیمت املاک در منطقه اروپایی به مراتب بیشتر از منطقه آسیایی است. اگر با بودجه محدود قصد خرید ملک در کشور ترکیه و شهر استانبول را دارید، منطقه آسیایی این شهر منطقه مناسبی برایتان خواهد بود.

بازار مناسب خرید و فروش ملک

یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا ارزش خرید خانه در شهر استانبول و مخصوصا بخش آسیایی این شهر بیشتر شود، بازار مناسب خرید و فروش خانه است. شما می‌توانید در صورت تعیین قیمت مناسب برای خانه‌تان، در مدت زمان بسیار کوتاهی آن را بفروشید.

شرایط عالی برای زندگی

همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم، استانبول به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شهرهای ترکیه شناخته می‌شود. بخش آسیایی این شهر منطقه‌ای عالی برای زندگی است و می‌توانید برای یک زندگی آرامش‌بخش مناسب، روی آن حساب ویژه‌ای باز کنید.

دسترسی آسان به امکانات مختلف

به طور کلی، می‌توان گفت که استانبول شرایط مناسبی برای زندگی دارد. با زندگی در منطقه آسیایی این شهر، به تمام امکانات تفریحی، اجتماعی، فرهنگی و تجاری دسترسی کامل خواهید داشت. همچنین سیستم حمل و نقل عمومی نیز در این بخش از استانبول به صورت کامل در دسترستان خواهد بود. اگر قصد خرید پروژه ملکی در بخش آسایی استانبول را دارید، کارشناسان مجموعه ما در ایوان هوم آماده ارائه خدمات هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است همین حالا تماس بگیرید.

معرفی بهترین مناطق آسیایی استانبول برای خرید خانه و زندگی

اگر قصد زندگی در مناطق آسیایی شهر استانبول را دارید، باید ابتدا با مناطق محبوب این شهر برای زندگی آشنا باشید. از جمله این مناطق می‌توان به منطقه کادیکوی، اسکودار، منطقه کارتال، آتاشهیر و منطقه شیله اشاره کرد که در ادامه با برخی از آن‌ها آشنا می‌شویم.

منطقه کادیکوی

یکی از مناطق آسیایی و محبوب استانبول، منطقه کادیکوی می‌باشد که در قلب بخش آسیایی واقع شده است. این منطقه دارای خیابا‌ن‌های معروف زایدی است که از جمله آن‌ها می‌توان خیابان بغداد اشاره کرد. این خیابان به عنوان یکی از باکلاس‌ترین خیابان‌های استانبول شناخته می‌شود که انواع مراکز تفریحی و تجاری در آن خیابان قرار دارند. همچنین در حوالی خیابان بغداد، خط ساحلی قرار دارد که به عنوان یکی از جاذبه‌های کادیکوی شناخته می‌شود.

به طور کلی، منطقه کادیکوی به عنوان یکی از مناطق بالاشهر بخش آسیایی استانبول شناخته می‌شود که با قیمت مناسب می‌توانید در آن صاحب خانه شوید. برای این منظور کافی است با کارشناسان ما در ایوان هوم تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

منطقه اسکودار؛ یکی از بهترین مناطق بخش آسایی استانبول برای خرید ملک

اسکودار را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین مناطق بخش آسیایی استانبول معرفی کرد. بسیاری از مناطق تاریخی، مساجد قدیمی، حمام‌های ترکی سنتی و کاخ‌های تاریخی استانبول در این منطقه قرار دارند. این منطقه به دلیل برخورداری از بافت مناسب برای خرید ملک و برخورداری از امکانات تفریحی و تجاری مناسب، به گزینه مناسبی برای خرید خانه در ترکیه تبدیل شده است. اگر قصد خرید ملک در کشور ترکیه و در بخش آسیایی استانبول را دارید، کافی است با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

منطقه کارتال

اگر به دنبال منطقه‌ای در بخش آسیای استانبول هستید که در نزدیکی ساحل قرار داشته باشد، منطقه کارتل گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. سیستم حمل و نقل عمومی در این منطقه در بهترین وضعیت ممکن قرار دارد و می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مناطق دیگر استانبول بروید.

در منطقه کارتال استانبول، دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی، مراکز خرید و مراکز درمانی زیادی قرار دارند. این در کنار قیمت مناسب املاک و واقع شدن در کنار دریا باعث محبوبیت این منطقه برای خرید خانه شده است. اگر قصد خرید خانه در این منطقه دارید، با کارشناسان ایوان هوم تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

منطقه آتاشهیر

به دنبال خرید خانه در ترکیه برای سرمایه‌گذاری هستید، منطقه آتاشهیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در حال حاضر، پروژه‌های ملکی زیادی در این منطقه وجود دارند که می‌توانید متناسب با بودجه خود برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

منطقه شیله

منطقه شیله یکی از بهترین مناطق آسیایی استانبول است که می‌توانید آن را برای خرید خانه و زندگی انتخاب کنید. این منطقه به دلیل جاذبه‌های توریستی بی‌نظیر خود شناخته شده است. از جمله دلایل انتخاب این منطقه برای خرید خانه می‌توان به رو به توسعه بودن آن و تنوع بالای املاک در بازه‌های قیمتی متنوع اشاره کرد.

چرا ایوان هوم را برای خرید خانه در بخش آسیایی استانبول انتخاب کنید؟

اگر به دنبال خرید خانه در بخش آسیایی استانبول هستید، می‌توانید از خدمات مجموعه ایوان هوم در این زمینه استفاده کنید. از جمله دلایل انتخاب مجموعه ما می‌توان به نمایندگی پروژه‌های ملکی متنوع در ترکیه، وجود نمایندگی‌های فعال در شهرهای مختلف و امکان خرید ملک به صورت اقساطی اشاره کرد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

نمایندگی بیش از 500 پروژه رسمی در کشور ترکیه

مجموعه ایوان هوم به عنوان نماینده رسمی بیش از 500 پروژه رسمی در کشور ترکیه شناخته می‌شود. به این معنی که با کمک خدمات مجموعه ما در هر منطقه‌ای از ترکیه و مخصوصا بخش آسیایی استانبول، می‌توانید ملک دلخواهتان را انتخاب و خریداری کنید.

وجود نمایندگی‌ها و دفاتر فعال در شهرهای مختلف ایران

یکی از دلایلی که باعث شده است تا بخواهید مجموعه ایوان هوم را برای دریافت خدمات جهت خرید ملک در بخش آسیایی استانبول انتخاب کنید، وجود نمایندگی‌ها و دفاتر فعال در شهرهای مختلف ایران است. در حال حاضر، مجموعه ما در شهرهای تهران، کیش، اهواز و مازندران نمایندگی فعال دارد که در آینده شهرهای بیشتری پوشش داده خواهند شد. شما می‌توانید برای مشاوره حضوری و ارتباط آنلاین با پروژه‌ها، به دفاتر مجموعه ما مراجعه کنید.

امکان خرید خانه با اقساط بلندمدت

تمامی پروژه‌های خانه‌های موجود در مجموعه ایوان هوم برای خرید ملک در ترکیه و بخش آسیایی استانبول، دارای امکان خرید با اقساط بلندمدت هستند. در نتیجه، اگر بودجه کافی برای خرید پروژه ملکی در اختیار ندارید، با این امکان دیگر خیالتان راحت خواهد بود.

صفر تا صد خدمات خرید پروژه ملکی در استانبول با خدمات ایوان هوم

کادیکوی، شیله، آتاشهیر، کارتال و اسکودار برخی از مناطق بخش آسیایی استانبول هستند. ما در مجموعه ایوان هوم امکان خرید انواع خانه را در بخش آسیایی استانبول و شهرهای دیگر ترکیه فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید برای خرید ملک در ترکیه با قیمت مناسب و حتی به صورت اقساطی، با کارشناسان ایوان هوم تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *