فرایند خرید ملک در ترکیه | در شش مرحله ساده در این کشور صاحب ملک شوید!


فرایند خرید آسان ملک در ترکیه با ایوان هوم

متقاضیان خرید ملک در کشور ترکیه باید  ابتدا درباره فرایند خرید خانه و زمین در این کشور اطلاعاتی کسب کنند. به طور کلی، فرایند خرید ملک در ترکیه در مراحلی مانند انتخاب ملک، افتتاح حساب بانکی، دریافت تاییدیه‌ها و مدارک لازم، نقل و انتقالات مالی، انجام کارهای سند، واریز وجه و دریافت سند خلاصه می‌شود. ما در مجموعه ایوان هوم با برخورداری از چندین سال سابقه کاری درخشان در این حوزه و با برخورداری از کارشنسان مجرب، می‌توانیم این فرایند را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ملک مورد نظر شما طی کنید. در این مطلب قصد داریم تا فرایند خرید ملک در ترکیه را به صورت کامل برایتان توضیح دهیم.

خرید ملک؛ آسان‌ترین روش برای اخذ شهروندی ترکیه

با خرید ملک در کشور ترکیه می‌توانید به راحتی اقامت موقتی و دائمی این کشور را دریافت کند. برای این منظور، اگر ارزش ملکی که خریداری می‌کنید، کمتر از 400 هزار دلار باشد، اقامت موقتی 5 ساله را دریافت خواهید کرد. اما در صورت برخورداری از ارزش بیشتر از این مقدار، می‌توانید برای دریافت تابعیت و حق شهروندی این کشور اقدام کنید.

مراحل از فرایند خرید ملک در ترکیه

به طور کلی، خرید ملک در کشور ترکیه در چند مرحله خلاصه می‌شود. افرادی که قصد خرید ملک در این کشور را دارند، لازم است که با صفر تا صد فرایند خرید خانه و زمین در ترکیه آشنا باشند. به همین خاطر، در ادامه این بخش این فرایند را به صورت کامل توضیح داده‌ایم.

انتخاب ملک مورد نظر در ترکیه

اولین مرحله از خرید ملک در کشور ترکیه، انتخاب ملک مورد نظر است. در این مرحله، شما باید مطابق با شرایط خود و بودجه‌ای که در اختیار دارید، ملک دلخواه را برای خرید انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این مرحله لازم است حتما به سراغ ملکی بروید که از همه نظر شرایط اخذ اقامت را دارد. همچنین باید به محله‌ها و مناطق ممنوعه استانبول برای خرید ملک نیز توجه داشته باشید. برای دریافت خدمات در این حوزه و مشارکت در انواع پروژه ملکی، کافی است همین حالا با کارشناسان ما در مجموعه ایوان هوم تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

دومین مرحله برای خرید ملک در ترکیه، افتتاح حساب بانکی و اخذ کد مالیاتی در این کشور است. اگر می‌خواهید در کشور ترکیه صاحب ملک شوید، باید در یکی از بانک‌های مجاز این کشور مانند زراعت بانک، حساب بانکی افتتاح کنید. توجه داشته باشید که برای افتتاح حساب بانکی در کشور ترکیه باید مدارکی را ارائه دهید. از جمله برخی از این مدارک می‌توان به آدرس محل زندگی و مدارک هویتی اشاره کرد.

مهم‌ترین دلیل برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه و خرید ملک در این کشور، واریز وجه به حساب فروشنده است. شما می‌توانید برای این منظور و کسب اطلاعات بیشتر در حوزه فرایند خرید ملک در ترکیه، همین حالا با کارشناسان ما در مجموعه ایوان هوم تماس بگیرید.

دریافت تاییدیه‌های لازم برای خرید ملک مورد نظر

خرید ملک در ترکیه دارای فرایندهای منحصر به فردی است. به عنوان مثال، حتما باید برای ملک مورد نظرتان گزارش کارشناسی دریافت کنید. این گزارش تعیین می‌کند که ملک مورد نظر شما در چه وضعیت از نظر سلامت و حقوقی قرار دارد و آیا ارزش خرید دارد یا خیر. همچنین با انجام کارشناسی توسط شهرداری، به شما اعلام خواهد شد که ارزش واقعی ملک چیست. تنها با دریافت تاییدیه کارشناسی دولتی ترکیه است که امکان خرید ملک در این کشور را خواهید داشت.

انجام نقل و انتقالات ملکی

بعد از ارزش‌گذاری ملک و دریافت تمام تاییدیه‌های لازم، نوبت به انجام نقل و انتقالات ملکی می‌رسد. توجه داشته باشید که در این مرحله، باید دقیقا مطابق با اصول کشور ترکیه برای خرید ملک و نقل و انتقالات سند اقدام کنید. برای این منظور، باید به همراه فروشنده به دفتر اسناد رسمی این کشور یا همان دفاتر نوتر مراجعه کنید.

طی کردن مراحل ثبت سند

بعد از انجام شدن نقل و انتقالات ملکی، نوبت به مراحل ثبت سند می‌رسد. توجه داشته باشید که در این مرحله، باید پرداخت وجه ملک به صورت کامل انجام شده باشد. در غیر این صورت، امکان نقل و انتقال و ثبت سند وجود نخواهد داشت. در نهایت، می‌توانید تاپو یا همان سند مالکیت ملکتان را دریافت کنید.

در صورتی که می‌خواهید از طریق خرید ملک در ترکیه، اقامت دائمی این کشور را به دست بیاورید، لازم است که سند ملک را در اختیار داشته باشید. برای این  منظور، کافی است با کارشناسان مجموعه ما در ایوان هوم تماس بگیرید.

خدمات خرید ملک در مجموعه ایوان هوم

اگر می‌خواهید صفر تا صد فرایند خرید ملک در کشور ترکیه را به کارشناسانی بسپارید که تجربه کافی در این زمینه دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اقامت دائمی یا موقتی ترکیه را برایتان دریافت کنند، کافی است با ایوان هوم تماس بگیرید.

از جمله مزایای انتخاب ایوان هوم برای خرید ملک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایندگی رسمی بیش از 500 پروژه ملکی در کشور ترکیه
  • برخورداری از دفاتر و نمایندگی‌های حضوری در شهرهای تهران، مازندران و … برای دریافت خدمات مشاوره حضوری و رصد پروژه به صورت آنلاین
  • ارائه خدمات پس از فروش یک ساله برای فروش مجدد یا رهن و اجاره ملک خریداری شده از ایوان هوم
  • امکان خرید ملک در ایوان هوم با اقساط بلندمدت

صفر تا صد فرایند خرید ملک در ترکیه را به کارشناسان ایوان هوم بسپارید

فرایند خرید ملک در ترکیه در مراحلی از جمله انتخاب ملک، افتتاح حساب بانکی، دریافت تاییدیه‌های لازم، انجام نقل و انتقالات ملکی و ثبت سند خلاصه می‌شود. شما می‌توانید پروسه خرید ملک در این کشور را به مجموعه ایوان هوم بسپارید. کارشناسان مجرب ما می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن ملک دلخواه شما را خریداری و برای اخذ اقامت از طریق آن برای شما اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و دریافت خدمات مشاوره، کافی است از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *