اقامت ترکیه | با کم‌ترین هزینه در مدرن‌ترین کشور خاورمیانه زندگی کنید


زندگی رویایی را با دریافت اقامت ترکیه تجربه کنید

مهاجرت به کشورهای خارجی قطعا یک گزینه ایده‌آل برای داشتن زندگی بهتر به‌شمار می‌آید. اما بسیاری از افراد علاقه‌ای ندارند تا به کشورهای اروپایی یا آمریکایی مهاجرت کنند و نمی‌خواهند فاصله زیادی از ایران داشته باشند. برای این دسته از افراد، ترکیه بهترین مقصد مهاجرتی به‌شمار می‌آید. درواقع این افراد با دریافت اقامت ترکیه می‌توانند زندگی در یکی از زیباترین و مدرن‌ترین کشورهای خاورمیانه را تجربه کنند. همچنین با انتخاب استانبول برای زندگی، شما می‌توانید در یک منطقه اروپایی نیز زندگی کنید. در این مطلب از ایوان هوم با ما همراه باشید تا تمام نکات مربوط به دریافت اقامت تر‌کیه را بررسی کنیم.

مزایای اقامت در ترکیه به‌عنوان یک کشور مدرن

تقریبا در تمام دورهمی‌های دوستانه و یا شبکه‌های اجتماعی درباره زندگی در ترکیه شنیده‌اید. کشوری توریستی که افراد از سراسر جهان تمایل دارند تا به آن سفر کرده و جاذبه‌های توریستی آن را مشاهده کنند. پس قطعا دریافت اقا‌مت ترکیه و زندگی در این کشور نیز می‌تواند جذاب باشد. به‌طور کلی دریافت اقامت ترکیه و زندگی در این کشور مزایای زیادی مانند امکان اخذ پاسپورت معتبر، زندگی در یکی از زیباترین کشورهای دنیا، امکان تجارت آزاد با کشورهای دیگر و … دارد. در ادامه با مزایای دریافت اقا‌مت ترکیه بیشتر آشنا می‌شویم:

  • امکان اخذ پاسپورت: همان‌طور که می‌دانید، افراد با خرید ملک یا اقامت در ترکیه می‌توانند بعد از مدتی شهروندی این کشور را نیز دریافت کنند. شما با دریافت پاسپورت کشور ترکیه، صاحب یکی از معتبرترین پاسپورت‌های جهان می‌شوید و می‌توانید بدون ویزا به بیش از 40 کشور دنیا سفر کنید. همچنین باید اشاره کرد که با اخذ پاسپورت ترکیه، تجارت با شرکت‌های بین‌المللی نیز برای شما بسیار آسان‌تر می‌شود
  • کار و زندگی در یک کشور مرفه: تر‌کیه یکی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای خاورمیانه به‌شمار می‌آید و شما با دریافت اقامت این کشور، می‌توانید زندگی در یک کشور پیشرفته را تجربه کنید. شرایط اجتماعی در این کشور بسیار مناسب است و شما هیچ محدودیت اجتماعی را تجربه نخواهید کرد. از طرف دیگر شرایط سیاسی کشور ترکیه نیز بسیار باثبات است
  • اقتصاد قدرتمند و آزاد: اقتصاد ترکیه طی سال‌های اخیر بسیار پیشرفت کرده است و در حال حاضر ترکیه یکی از قدرت‌های اقتصادی منطقه به‌شمار می‌آید. از طرف دیگر این کشور اقتصاد بسیار آزادی دارد و در نتیجه شما با فعالیت اقتصادی در این کشور می‌توانید با انواع شرکت‌های بین‌المللی در ارتباط باشید

بهترین روش‌ها برای دریافت اقامت ترکیه کدام هستند؟

روش‌های زیادی برای دریافت اقا‌مت ترکیه وجود دارند که هر یک از مزایا و معایب مخصوص به خود برخوردار هستند. از جمله این روش‌ها می‌توان به اشتغال در ترکیه، خرید پروژه‌های ملکی، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری در بانک و ازدواج اشاره کرد. قطعا انتخاب روشی مانند اشتغال در ترکیه برای افرادی که صرفا قصد سرمایه‌گذاری در این کشور را دارند توصیه نمی‌شود. از طرف دیگر گزینه ازدواج نیز برای بسیاری از افراد یک گزینه مناسب به‌شمار نمی‌آید. به همین خاطر شما برای دریافت اقامت ترکیه باید شرایط خود را در نظر گرفته و بهترین روش را انتخاب کنید.

باید اشاره کرد که اقامت تر‌کیه دو نوع کوتاه‌مدت و بلندمدت دارد. افرادی که اقامت خود را به‌صورت سالانه تمدید می‌کنند، طبق قوانین جدید می‌توانند بعد از 8 سال متوالی، برای دریافت اقامت بلندمدت این کشور در خواست دهند. در ادامه با هر یک از روش‌های دریافت اقامت این کشور آشنا می‌شویم.

اشتغال در ترکیه

یکی از روش‌های ارزان‌قیمت برای دریافت اقامت کوتاه‌مدت و سپس دائم کشور ترکیه، اشتغال در این کشور است. شهروندان کشورهای خارجی مانند ایران می‌توانند با دریافت مجوز کار یا چالیشما ایزنی در کشور ترکیه مشغول به کار شده و اقامت موقت دریافت کنند. در صورت پرداخت بیمه و مالیات طی 5 سال، شما می‌توانید اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل کنید. در ادامه نیز امکان دریافت تابعیت و پاسپورت کشور ترکیه برای شما وجود خواهد داشت. کار در ترکیه قوانین مخصوص به خود را دارد که شما برای دریافت مجوز و اقا‌مت حتما باید آن‌ها را رعایت کنید.

خرید پروژه‌های ملکی در ترکیه

یکی دیگر از روش‌های محبوب برای دریافت اقا‌مت دائم و موقت کشور ترکیه، خرید ملک در این کشور است. شما با خرید انواع پروژه‌های ملکی در این کشور می‌توانید اقامت دائم یا موقت ترکیه را به دست آورید. برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت ترکیه، شما باید پروژه‌ای با ارزش بیشتر از 400 هزار دلار را خریداری کنید. از طرف دیگر، برای دریافت اقامت موقت ترکیه، شما با خرید ملک با ارزش بالای 200 هزار دلار  نیاز دارید. به نسبت دیگر روش‌های اخذ اقامت ترکیه، خرید ملک روشی سریع‌تر و آسان‌تر به‌شمار می‌آید.

ثبت شرکت

طی سال‌های اخیر قوانین ثبت شرکت در ترکیه برای دریافت اقامت این کشور بسیار پیچیده و سخت‌گیرانه شده است. با این حال ثبت شرکت همچنان یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت اقامت ترکیه به‌شمار می‌آید. این روش هزینه بالایی ندارد، اما قوانین و مدت‌زمان آن دریافت سریع اقامت ترکیه را دشوار می‌کنند.

سرمایه‌گذاری در بانک

یک روش جدید برای دریافت اقامت دائم کشور ترکیه، سرمایه‌گذاری در بانک‌های این کشور است. اگر شما مبلغ 500 هزار دلار را برای 3 سال در بانک‌های کشور ترکیه سپرده‌گذاری کنید، امکان دریافت اقامت دائم این کشور را دارید. باید اشاره کرد که در زمان سپرده‌گذاری، سود بسیار کمی به سرمایه شما تعلق خواهد گرفت.

ازدواج با یک شهروند ترک

ازدواج همواره یکی از رایج‌ترین روش‌های دریافت اقامت یک کشور خارجی بوده است. در کشور ترکیه نیز شما می‌توانید با ازادواج با یک شهروند ترک، اقامت موقت و سپس دائم این کشور را دریافت کنید. البته ازدواج شما نباید به‌هیچ‌عنوان صوری باشد و دولت ترکیه برای اطمینان از این موضوع تحقیقات زیادی می‌کند.

خرید ملک آسان‌ترین و سریع‌ترین روش دریافت اقامت ترکیه است

با روش‌های اصلی دریافت اقامت ترکیه آشنا شدیم، اما به‌طور کلی می‌توان گفت که خرید ملک، بهترین روش برای دریافت اقامت این کشور است. چرا که در مرحله اول شما با یک فرایند بسیار ساده روبه‌رو هستید. برای مثال به دریافت مجوز کار، پذیرش از دانشگاه‌های ترکیه، ثبت شرکت و … نیازی ندارید. بلکه می‌توانید تنها با خرید یک پروژه ملکی، امکان اقامت در این کشور زیبا را داشته باشید.

یکی دیگر از مزایای خرید ملک برای دریافت اقامت ترکیه، قیمت بسیار مناسب آن است. همان‌طور که عنوان شد، شما با پرداخت تنها 200 هزار دلار برای خرید خانه در ترکیه می‌توانید اقامت موقت این کشور را دریافت کنید. از طرف دیگر، با پرداخت 400 هزار دلار امکان دریافت اقامت دائم این کشور نیز برای شما وجود خواهد داشت. درواقع سریع‌ترین روش دریافت اقامت ترکیه، خرید پروژه ملکی در این کشور است. اگر به خرید ملک در این کشور علاقه دارید، می‌توانید از خدمات مجموعه ایوان هوم در این زمینه استفاده کنید. کارشناسان ما به‌صورت تخصصی به شما برای خرید ملک در تمام شهرهای ترکیه مشاوره می‌دهند.

برای دریافت اقامت ترکیه از طریق خرید ملک چه قوانینی وجود دارد؟

از مهم‌ترین قوانی خرید ملک در ترکیه برای دریافت اقامت می‌توان به محدودیت خرید اقساطی اشاره کرد. شما تنها می‌توانید با پرداخت نقدی، اقامت کشور ترکیه را دریافت کنید. البته در صورت پرداخت حداقل مبلغ لازم برای دریافت اقامت، امکان قسط‌بندی مبلغ باقی‌مانده وجود دارد. برای مثال اگر شما قصد خرید پروژه‌ای با ارزش 300 هزار دلار را دارید، می‌توانید 200 هزار دلار آن را برای دریافت اقامت در ترکیه پرداخت کرده و باقی‌مانده مبلغ را به‌صورت قسطی پرداخت کنید.

از دیگر قوانین مهم در این زمینه می‌توان به این اشاره کرد که شما با خرید ملک در ترکیه، تنها می‌توانید برای همسر و فرزندان خود اقامت موقت یا دائم دریافت کنید. همچنین ملک مورد نظر نباید هیچ‌گونه مشکلی از بابت مالیات و بدهی داشته و یک شهروند خارجی دیگر از آن برای دریافت اقامت استفاده نکرده باشد.

چرا برای دریافت اقامت ترکیه ایوان هوم بهترین است؟

مجموعه ایوان هوم به‌عنوان کی از بهترین شرکت‌ها در زمینه فروش پروژه‌های ساختمانی ترکیه شناخته می‌شود. ما نماینده رسمی بیش از 500 پروژه کشور ترکیه در ایران هستیم و در بسیاری از استان‌های ایران مانند تهران، خوزستان، مازندران و حتی جزیره کیش نمایندگی فعال داریم. در نتیجه شما می‌توانید برای دریافت مشاوره حضوری و آشنایی با پروژه‌های ایوان هوم در ترکیه به دفاتر ما مراجعه کنید.

ایوان هوم یکی از معدود مجموعه‌هایی است که امکان خرید اقساطی ملک در ترکیه را برای مشتریان خود فراهم کرده است. همچنین باید اشاره کرد که شما می‌توانید طی تمام مسیر خرید ملک در ترکیه، از مشاوره‌های تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید. یکی دیگر از خدمات بی‌نظیر ما، گارانتی فروش مجدد املاک خریداری شده توسط ایوان هوم است. درواقع شما هر ملکی را از ما خریداری کنید، می‌توانید در هر زمان آن را برای فروش به ما سپرده و از بابت فروش آن خیالتان راحت باشد.

با خدمات ایوان هوم دریافت اقامت ترکیه آسان است

در این مطلب با تمام نکات مهم درباره دریافت اقامت ترکیه آشنا شدیم. اگر می‌خواهید در این کشور زیبا و پیشرفته زندگی کنید، قطعا خرید ملک بهترین، سریع‌ترین و آسان‌ترین روش برای دریافت اقامت ترکیه به‌شمار می‌آید. شما می‌توانید با کارشناسان ما در ایوان هوم تماس گرفته و با بهترین پروژه‌های ساختمانی در ترکیه آشنا شوید. همچنین باید اشاره کرد که تمام خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما دارای یک سال ضمانت هستند تا خیال شما از هر نظر راحت باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *