درباره A1

درباره ما

ما همواره تقاضای بالا برای سرمایه‌گذاری در کشورهای امارات و ترکیه را رصد می‌کردیم. ارائه خدمات حرفه‌ای در حوزه خرید ملک و ثبت شرکت در امارات به رویای ما تبدیل شده بود. چرا که ما وظیفه داشتیم تا شرایط سرمایه‌گذاری موفق را برای افراد فراهم کنیم. اینجا بود که دست به کار شدیم و ایوان هوم را تاسیس کردیم. ایوان هوم همواره برای تضمین آینده روشن شما در حال فعالیت است. ما در ایوان هوم بهترین پروژه‌های ساختمانی در ترکیه را به شما پیشنهاد می‌کنیم و در حوزه ثبت شرکت در امارات نیز تجربه بی‌نظیری داریم. ایوان هوم با درک آنچه مهم است، به شما کمک می‌کند تا سرمایه خود را برای داشتن یک آینده بهتر سرمایه‌گذاری کنید.

450+پروژه های انجام شده
180مهندسین
260kمشتریان راضی

ایوان هوم سال‌ها همراه سرمایه‌گذاران در ترکیه و امارات بوده است

ایوان هوم یک مجموعه جدید در زمینه سرمایه‌گذاری در کشورهای ترکیه و امارات نیست. بلکه ما سال‌هاست در حال ارائه خدمات به مشتریان خود هستیم. درواقع ما در بسیاری از شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، اصفهان، کیش و حتی استان مازندران نمایندگی‌های فعال داریم و افراد می‌توانند برای دریافت خدمات مشاوره حضوری به این دفاتر مراجعه کنند. سابقه ما باعث شده است که بسیاری از شرکت‌های معتبر ترکی به ما اعتماد کنند و در نتیجه ما نماینده رسمی بیشتر از 500 پروژه ملکی در کشور ترکیه هستیم. همچنین با استفاده از روابط خود در کشور امارات، توانسته‌ایم فرایند ثبت شرکت را برای بسیاری از سرمایه‌گذاران تسهیل کنیم.

 

ایوان هوم آینده بهتری را به شما نشان می‌دهد

سرمایه‌گذاری در امارات و ترکیه با خدمات ایوان هوم وارد مرحله جدیدی شده است. اما همچنان پتانسیل سرمایه‌گذاری در این دو کشور بسیار بالا است و ما می‌خواهیم با ارائه خدمات حرفه‌ای، به شما کمک کنیم تا بتوانید بدون نگرانی و با بهترین نتیجه در این کشورها سرمایه‌گذاری کنید. ایوان هوم اینجاست که این هدف بسیار مهم محقق شود. با ایوان هوم رویا بسازید، سرمایه‌گذاری کنید و به هرچه می‌خواهید برسید.